עם אחר בארץ נהדרת

צבי נובמבר

האזרח הפשוט בישראל שוחה יום יום בים הסוער של התקשורת. טייפון של ממש. יש אלפי פרשנים שמתייחסים לאותם הענינים מזוויות שונות ומשונות. קל מאוד להתבלבל ולהגיע למסקנות מוטעות. בנוסף ל"אמת",  שהיא למעשה שקר, יש נושאים חשובים אחרים שהתקשורת שלנו כמעט ולא נוגעת בהם.

למשל, לא מנתחים את האימרה אסור שעם אחד ישלוט בעם אחר . הכוונה היא לעם ישראל "הכובש" ולעם "הפלסטיני" ש"סובל" מן "הכיבוש". כדי לאמץ את השקר הזה עלינו להתעלם לגמרי מן המציאות שבה אנחנו חיים.

הערבים שקוראים לעצמם "פלסטינים" (וזה כולל את רוב 'ערבי ארץ ישראל') הם ערבים. מעל 100 שנה הערבים הללו תוקפים אותנו כי הם לא מכבדים יהודים, לא מכירים בזכות של יהודים לעצמאות וכל יהודי הוא מטרה לגיטימית לתקיפה.

דוד בן-גוריון וגם גמאל עבדול נאצר קבעו שהישראלים (קרי היהודים) יכולים לנצח בקרבות, אבל במלחמה האין סופית הזאת היהודים לא יכולים לנצח.

יש היבט נוסף והוא ההיבט הדתי. על פי האיסלאם, יהודים היו ועודם האוייב של האיסלאם. ארגוני הטרור וערבים בודדים תוקפים אותנו, כי זה מה שאללה רוצה/דורש וזו מצווה. בעצם יש לערבים אובססיה. לכן, המונח סכסוך אינו נכון. בקיצור, מדובר במלחמת דת.

כאשר אין נוכחות ישראלית בשטח, הרבה יותר קל לערבים להתארגן ולהוציא לפועל התקפות (פיגוים לפי התקשורת). הדת והאדמה הולכות יחד. לדוגמה: לפני הנסיגה מעזה  (ולפני "תהליך השלום" המזוייף), הערבים שם תקפו אותנו עם אבנים. היום הם תוקפים אותנו עם טילים. היום, לחמאס יש צבא של כמה אלפי לוחמים כי תודה לשמעון פרס אנחנו לא שם בשטח.

לאור המציאות, יש לדחות על הסף את האימרה "אסור לעם אחד לשלוט בעם אחר". העם האחר ההוא שונא אותנו ומתכוון להשמיד אותנו. הנוכחות הישראלית ביהודה ושומרון (ובעזה) היא הכרחית. העתיד שלנו תלוי בה.

ופתרון יש לך?  כן. פלסטין היא ירדן. צריך רק לשנות את השם. ציילון  הפכה לסרי לנקה. בורמה  הפכה למיינמר. ואפילו פרס  הפכה לאיראן .   ירדן  היא פלסטין.

צבי נובמבר